Vineri, 2024-03-29, 3:25 PM
Bine ati venit Vizitator | RSS

Scoala "Martian Negrea" Valea Viilor

[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentului forumului · Cautare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Moderatorul forumului: ProfTomuta  
Forumul profesorilor » Test category » Forumul profesorilor » Ce muzica asculta dascalii nostri ?
Ce muzica asculta dascalii nostri ?
ProfBlajanDate: Vineri, 2010-12-24, 3:27 PM | Message # 1
Soldat
Group: Administrators
Messages: 6
Status: Offline
Sunt curioasa sa stiu ce preferinte aveti in materie de muzica biggrin
Mie imi place mult de tot muzica pop,si rock ( cateodata wink iar lista e luuunga.... Printre preferati se numara : Shania Twain, Eros Ramazzotti, Joe Cocker, Savage Garden, Wet Wet, Wet, Toto Cutugno.....
Daca discutam de muzica clasica, fara indoiala ca Mozart ocupa primul loc in top.
 
VizitatorDate: Marţi, 2014-09-30, 6:21 AM | Message # 2
Group: Guests





si eu m-am autosuspendat... aneitte pe edu nu poti sa iti stergi contul!!!... oricum pierdere de timp si lingai la greu... asta e Ro!!! referitor la Funeriu acesta minte ca si stare patologica curenta pe care o are!!! sa speram ca noul ministru care ii va urma sa fie un adevat ministru al educatiei sicercetarii in RO.cu stima si consideratie gabriel teodorescucluj-napocaps. si pe mine m-au amenintat la fel atat doar ca si eu am spus ca vom discuta in alte conditii... asta e Ro... madame ... colorata bate campii la greu... oricum este paltita pt asa ceva!!! ... asta e Ro
 
Forumul profesorilor » Test category » Forumul profesorilor » Ce muzica asculta dascalii nostri ?
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:


Copyright MyCorp © 2024