Vineri, 2024-04-19, 6:13 PM
Bine ati venit Vizitator | RSS

Scoala "Martian Negrea" Valea Viilor

[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentului forumului · Cautare · RSS ]
  • Pagina 1 din 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Moderatorul forumului: Raluca, Mihnea, Giusy  
Forumul profesorilor » Test category » Forumul elevilor » Dezbateri proiectul E-Vacanta (Sectiunea Eseuri)
Dezbateri proiectul E-Vacanta
SorinDate: Joi, 2012-01-19, 1:27 PM | Message # 1
Soldat
Group: New group
Messages: 2
Status: Offline
Buna ziua,

As dori sa ii intreb pe toti colegii mei care sunt la curent cu proiectul E-vacanta, ce parere au despre eseurile realizate de participantii la acest proiect. Ma refer, desigur , la cei care au vizitat pagina wiki creata de Dna Prof. Blajan Iuliana, coordonatorul proiectului. Astept opiniile voastre. smile
 
DeliabanuDate: Joi, 2012-01-19, 1:37 PM | Message # 2
Soldat
Group: Checked
Messages: 9
Status: Offline
Mie imi place foarte mult eseul realizat de colega noastra de clasa,Lavinia Floca, realizat in colaborare cu Stefanica Alexandra din clasa a-VI-a.Stiu ca au muncit foarte mult si s-au inspirat din multe siteuri de pe net. In ordinea preferintelor mele se numara:I:Eseul unu ;II:Eseul 2 si III:Eseul 3
 
VizitatorDate: Joi, 2012-01-19, 1:44 PM | Message # 3
Group: Guests





si eu am vizualizat pagina wiki cu eseurile realizate in cadrul acestui proiect si cel mai mult mi-a placut eseul nr 1 care, cred ,e foarte bine realizat.As vrea sa le intreb pe fetele Lavinia si Alexandra care au fost siturile de pe care s-au informat si ce dificultati au intampinat in realizarea eseului.Parerea mea este ca a iesit foarte bine pana la urma.As mai adauga ,fara suparare ca eseul nr 3 nu prea e la subiect.Asa cred eu.
 
VizitatorDate: Joi, 2012-01-19, 1:57 PM | Message # 4
Group: Guests





felicitari tuturor pentru munca depusa
 
aliasmadaDate: Joi, 2012-01-19, 2:02 PM | Message # 5
Soldat
Group: New group
Messages: 5
Status: Offline
Tocmai am vizualizat pagina wiki a colegilor mei si mie imi place cel mai mult eseul realizat de verisoara mea Lavinia,si nu spun asta pentru ca suntem rude ci pentru ca e foarte bun.Si celelalte eseuri sunt bunicele dar nu atat de bune ca eseul numarul 1.Eu le-am citit pe toate 3 si consider ca si ceilalti elevi mai mici (Roxana Ciufudean,Stefanica,ALexandra si Migea Diana) au muncit in cadrul proiectului si au niste eseuri destul de bune pentru elevi care sunt numai in clasa a 5 a sau a 6 a.M-as bucura pentru ei si implicit pentru scoala noastra daca ar lua premiul cel mare pe care consider ca il merita.Voi ce parere aveti?
 
VizitatorDate: Joi, 2012-01-19, 2:05 PM | Message # 6
Group: Guests





am aflat de proiectul e-Vacanta de la sora mea care s-a inscris la sectiunea eseuri asa ca stiu despre ce vorbesc .Din pacate calculatorul nostru de acasa e defect iar Diana a fost nevoita sa apeleze la prieteni respectiv prietene pentru a putea realiza eseul cu expeditile polare .Acesta este si motivul pentru care eu am votat eseul nr 2 .Stiu cat de mult a muncit sora mea si apreciez lucrul acesta.In acelasi timp as dori sa i felicit si pe ceilalti elevi participanti la proiect.Sa dea Dumnezeu sa castige un premiu pentru ca il merita
 
LaviniaaDate: Joi, 2012-01-19, 2:06 PM | Message # 7
Soldat
Group: Blocked
Messages: 1
Status: Offline
Fiecare s-a inspirat de pe mai multe sait-uri cum ar fi wikipedia.A fost un proiect greu de utilizat,dar toti am realizat cu bine acest proiect,pana la urma toti au terminat cu bine proiectele.Mi-as dori mult ca fiecare eseu sa castige deoarece toti am lucrat in aceeasi masura.:)
 
VizitatorDate: Joi, 2012-01-19, 2:10 PM | Message # 8
Group: Guests





eu le-as da un premiu la toti care au participat la acest proiect pentru ca toata munca lor sa desfasurat an vacanta. In timp ce noi ne dadeam cu sanile si cu schiurile, ei stateau in casa la calculator si se documentau, scchimbau opinii...
Desi si ei puteau sa vina cu noi au ales sa ste sa muncesca la acest proiect si pentru asta ii felicit.Sper ca sa ne invite la un suc daca castiga ceva.
 
IoanaDate: Joi, 2012-01-19, 2:12 PM | Message # 9
Group: Guests





Am citit si eu eseurile de pe pagina wiki..Si mi se pare ca eseul colegi mele Floca Lavinia este cel mai bun!
Stiu ca a lucrat mult.
Ea mi-a cerut si mie parerea cateodata si am gasit subiectul foarte interesant!
Toate eseurile au fost bune dar cel al colegei mele este cel mai bun`!
Stiu ca toti au lucrat foarte mult dar sper ca Floca Lavinia si Stefanica Alexandra sa castige.
 
VizitatorDate: Joi, 2012-01-19, 2:13 PM | Message # 10
Group: Guests





Stiu ca elevii care au realizat eseurile au lucrat cel mai mult in timpul vacantei si acest lucru mi se pare nemaipomenit.E adevarat ca premiile sunt foarte consistente?
 
VizitatorDate: Joi, 2012-01-19, 2:15 PM | Message # 11
Group: Guests





Bineinteles ca sunt la curent cu proiectul E-Vacanta fiindca am intrat si eu in competitie .Fata de anul trecut subiectul a fost comparativ mai greu .Dar a fost o provocare .In vacanta de iarna eu si cu partenera mea de proiect Varga Ana -Maria am incercat sa lucram cat mai mult pentru a nu intra in criza de timp. Prima noastra pioritate in acest timp a fost sa terminam proiectul pentru ca pe parcurs sa nu mai apara complicatii.Cu ocazia acestui proiect am aflat despre niste site-uri minunate : Zoomerang,Anser Garden, Domain Tools, siteuri foarte site-uri interesante si utile ,si cu siguranta ma voi mai folosi si in viitor. Imi doresc foarte mult sa castigam un premiu , stiu ca m-as bucura foarte mult.
 
VizitatorDate: Joi, 2012-01-19, 2:17 PM | Message # 12
Group: Guests





Chiar nu stie nimeni ce premii sunt in acest concurs?
 
DeliabanuDate: Joi, 2012-01-19, 2:17 PM | Message # 13
Soldat
Group: Checked
Messages: 9
Status: Offline
In continuare as vreau sa imi felicit colegele de scoala ptr ca au muncit foarte mult si au realizat un eseu foarte interesant iar eu le doresc din toata inima sa castige marele premiu biggrin
 
FUNCTIAOMDate: Joi, 2012-01-19, 2:17 PM | Message # 14
Group: Guests





biggrin biggrin biggrin OARE IN CE CONSTAU PREMIILE ANUL ACESTA?
 
VizitatorDate: Joi, 2012-01-19, 2:18 PM | Message # 15
Group: Guests





Eu asa stiu
ca premiul cel mare pus in joc e de 5000 de euro.E beton frate e cool super tare si io vreu din bani aia:)):))
 
Forumul profesorilor » Test category » Forumul elevilor » Dezbateri proiectul E-Vacanta (Sectiunea Eseuri)
  • Pagina 1 din 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Căutare:


Copyright MyCorp © 2024